Jõulud.Jõulud?Jõulud!

Postitas NOP Oct, 25 2017,

Muidugi tulevad, kuhu nad jäävad. Olgugi, et meie käime siin oma rütmis ja tegeleme jõulutoodetega siis, kui kalender niimoodi näitab, et aeg küpsetama hakata, siis teame, et mõnedele teist on vajalik pakkide sisu teadasaamine juba varakult.. Seega — kui on vaja, siis on vaja, võtke meiega ühendust aadressil info@nop.ee ja arutame koos, mida sel aastal paki sisse panna.

Et millised need pakid tulevad? Eks ikka sellised meie-nägu pakid. Teeme toitu magusat ja soolast (üllatus, kas pole ?!), igal aastal proovime midagi üllatavat ja uut pakkuda. Kui on midagi, mille tegemisega ise hakkama ei saa (näiteks tellite nii suure koguse marineeritud peete, et meil läheks mitu head päeva nende tegemiseks), siis on meil valitud kogukond väiketegijaid-talusid, kelle kvaliteeti teame usaldada ja kes meid siis meie nõuannete järgi välja aitavad. Üldiselt oleme vaadanud, et lihtsam oleks teil ära otsustada kas soovite 10, 20, 30, 50 eurost pakki, mitu tükki ja mis ajaks ja siis saame edasi mõelda:). Niisiis, kel vaja, see võtab ühendust info@nop.ee :).

Ahjaa, ja lastele teeme ka ikka pakke. Nagu ikka – teistmoodi, ilma suhrkuküllaste kommideta. Nende puhul on palve, et kellel vähegi võimalust, mõtleb vähemalt 10 peale, sest siis saab juba toredama paki ja lapsele rohkem rõõmu.

Varsti, varsti, varsti, ongi need jõulud käes!! Enne seda aga imelist sügist ! 🙂


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga