KOGEMUSTEGA KOKK ja POODI TEENINDAJA

Me oleme paadunud optimistid. Meile endale kohutavalt meeldib, mis me teeme, toidust ja kookidest, mida valmistame kuni selleni, kuidas me uksel külalisi vastu võtame. Seetõttu ei kaota me kunagi lootust leida endasuguseid. Selliseid, kellel silmad lähevad põlema, kui juttu tuleb mõnest uuest toorainest või toidust, kui mõni talunik on midagi põnevat mulda pistnud või kui leiame midagi inspireerivat kellegi sulest või tegemistest.

Hetkel otsime KOGEMUSTEGA KOKKA. NOPi köök pole kunagi valmis. Isegi kui eemalt paistab, et 10 aastase kogemusega koht teeb mis tahab, siis sisemiselt teame vaid meie, et käime igapäevaselt kliendi soovide ja huvidega sammu ning proovime kogu aeg end paremaks ja üllatust pakkuvamaks teha. Selline köök sobib inimesele, kelle toitu ja maailma suhtumine on sarnaste väärtustega kui meie ja kelle hing laulab kaasa, kui saab muuta ja kaasa rääkida, mida kõike võiks veel teha ja arendada. Kogemustega kokk leiab rakendust nii kuumas või külmas köögis, vahetusvanemana või isegi kogu meeskonna juhi ja eestvedajana. oleneb Sinu kirest, kogemusest ja ka eesmärkidest, eneseteostusesoovidest.

Samas otsime ka poodi teenindajat. Meie pood on väike, aga hingelt suurt. Teenindaja töö kõigub toodete väljapanekust kuni klientidele toodete soovitamiseni. Tule kae ise! Hetkel pakkuda poole kuni kolmveerandkohaga koormust.

Tundsid end ära? Võta meiega ühendust (info@nop.ee), et saaksime tuttavaks. Ootame Sind, et ühiselt maailma muuta! 😉

IMG_7460IMG_7192
nop-gurmeeturg-2016-veebi48nop-gurmeeturg-2016-veebi86 IMG_7404
IMG_7196


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga