KOKK ja TEENINDAJA

Me oleme paadunud optimistid. Meile endale kohutavalt meeldib, mis me teeme, toidust ja kookidest, mida valmistame kuni selleni, kuidas me uksel külalisi vastu võtame. Seetõttu ei kaota me kunagi lootust leida endasuguseid. Selliseid, kellel silmad lähevad põlema, kui juttu tuleb mõnest uuest toorainest või toidust, kui mõni talunik on midagi põnevat mulda pistnud või kui leiame midagi inspireerivat kellegi sulest või tegemistest.

Hetkel otsime KOKKA. NOPi köök pole kunagi valmis. Isegi kui eemalt paistab, et 10 aastase kogemusega koht teeb mis tahab, siis sisemiselt teame vaid meie, et käime igapäevaselt kliendi soovide ja huvidega sammu ning proovime kogu aeg end paremaks ja üllatust pakkuvamaks teha. Selline köök sobib inimesele, kelle toitu ja maailma suhtumine on meiega sarnaste väärtustega ja kelle hing laulab kaasa, kui saab muuta ja kaasa rääkida, mida kõike võiks veel teha ja arendada. Kogemustega kokk leiab rakendust nii kuumas või külmas köögis või vahetusvanemana, oleneb Sinu kirest, kogemusest, eesmärkidest ja eneseteostusesoovidest. Preppkokaks otsime hakkajat, koka tööd teha tahtvat inimest, kes põleb kirest õppida-õpppida ja õppida. Võimalik saada ka tööd vaid suveks (preppkokal:).

Otsime täiskohaga ja täisealisi KLIENDITEENINDJAID kohvikusse. Meil on imeline tiim ja kohvik ja kohe kohe ka hoov. Kes tahaks õues töötada? Terve suve?? Eelistatult võtame vaid täiskohaga hetkel, võta kohe ühendust Liisiga (liis@nop.ee)

Ootame teid, et ühiselt maailma lahedamaks muuta! 😉

IMG_7404Üks kommentaar “Tule meile tööle

  1. Tere!

    Pakun ennast teenindaja kohale. Praegu töötan talupoe juhatajana. Töökogemus selles amtis 4 aastat.
    CV saan saata õhtupoole.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga