KOKK ja TEENINDAJA

Me oleme paadunud optimistid. Meile endale kohutavalt meeldib, mis me teeme, toidust ja kookidest, mida valmistame kuni selleni, kuidas me uksel külalisi vastu võtame. Seetõttu ei kaota me kunagi lootust leida endasuguseid. Selliseid, kellel silmad lähevad põlema, kui juttu tuleb mõnest uuest toorainest või toidust, kui mõni talunik on midagi põnevat mulda pistnud või kui leiame midagi inspireerivat kellegi sulest või tegemistest.

Ei ole just tavaline, et ühte ajajärku jääb meie inimeste enesetäienduste-otsingute lahkumine nii Prantsusmaale, Kesk-Ameerikasse, Taani ja Austraaliasse. Kõigile soovime tuult tiibadesse, aga ise peame enda tiimi asendused leidma.

Hetkel otsime KOKKA. NOPi köök pole kunagi valmis. Isegi kui eemalt paistab, et 10 aastase kogemusega koht teeb mis tahab, siis sisemiselt teame vaid meie, et käime igapäevaselt kliendi soovide ja huvidega sammu ning proovime kogu aeg end paremaks ja üllatust pakkuvamaks teha. Selline köök sobib inimesele, kelle toitu ja maailma suhtumine on meiega sarnaste väärtustega ja kelle hing laulab kaasa, kui saab muuta ja kaasa rääkida, mida kõike võiks veel teha ja arendada. Kogemustega kokk leiab rakendust nii kuumas või külmas köögis, vahetusvanemana või isegi peakokana, oleneb Sinu kirest, kogemusest, eesmärkidest ja eneseteostusesoovidest. Preppkokaks otsime hakkajat, koka tööd teha tahtvat inimest, kes põleb kirest õppida-õpppida ja õppida.

Otsime ka  TEENINDJAID nii poodi kui kohvikusse. Meie pood on väike, aga hingelt suurt. Teenindaja töö kõigub toodete väljapanekust kuni klientidele toodete soovitamiseni. Tule kae ise!

Kohvik aga on täis siginat-saginat juba hommikust peale ja eriti nädalavahetuseti ning mõtetes oleme juba kevades, kui hakkame hoovi toole-laudu sättima ning siis on meil kindlasti veelgi abiväge vaja! Kui oled hea suhtleja ja naudid teenindamistööd, saada endast meile kohe teade! Ahjaa — meil on väga väga tore tiim. Nii igaks juhuks ütleme;)

Tundsid end ära? Võta meiega ühendust (info@nop.ee), et saaksime tuttavaks. Ootame Sind, et ühiselt maailma muuta! 😉

IMG_7404Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga