Meil on õnn asuda Kadriorus, Köleri tänava ühes vanimas majas nr 1.

Kohtade BRONNIMINE on sama päeva kohtade jaoks kõige efektiivsem telefonil 6032270. Võib saata ka emaili broneerin@nop.eeHetkel me ei võta broneeringuid nädalavahetuseks vähem kui 4stele seltskondadele. Põhjus lihtne, mahutame teid kõiki jooksvalt (kõik mahuvad, uskuge!), aga ajad on näidanud, et nii on kõigile parem;):

Kõik muu info ja arupärimised võib saata emailile info@nop.ee

AVATUD oleme

E- R kl  8 – 21

L-P kl 9 – 21  (serveerime brunchi menüüd kella 15ni)

TERE TULEMAST! 🙂


46 kommentaari “Kontakt ja asukoht

 1. Tere,

  I heard that maybe you guys sell Turkey’s etc for Christmas. How would I go about ordering one, i need one for 4 people.

  Aitäh

  Steve

 2. Palun lisage võimalusel oma poes müüdavatele Nop’i toodetele toiteväärtuse info 100 gr kohta ehk kui palju annab toode kaloreid, rasvu, süsivesikuid jne. Eriti huvitab mind toiteväärtus tatra-maisi küpsiste ja müslibatoonide kohta.

  Tänud ette!

 3. Võiksite panna juba praegu kasvõi paar lauda toolidega oma hoovi. Muidu praegu ei ole Kadriorus kuhugi koos käruga õues sööma minna, aga ilmad on juba ilusad. Tean veel mitut emmet, kes sooviksid juba teie hoovis söömas käia.

 4. Oh dog, you should clone yourselves and open up another place in Tampere, we’d surely benefit mightily.

 5. Hi,

  I would like to make a reservation for the table. We are two adults and three children. We would like to come to your Place on friday 19 th of June. And around six o clock. Is it okay?

  Best wishes, Minna Nevalainen

 6. Veetsime mõnusa pärastlõuna sõpradega NOP-is! Teenindaja Triin Lepp oli suurepärane ja lisas meie koosviibimisse väga palju positiivsust! Aitäh! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga