22NOP – kohvik ja väike toidupood, nüüdseks pea 10 aastat tagasi loodud Kadrioru naabruskonda, et oleks mõnus oma koht, kust nii hommikukohvi-putru, lõunat kui ka õhtusööki ja poest head-paremat väiketootjate toodangut saaks kaasa osta. NOPil oli õnn sündida ühte Kadrioru väärikaimasse hallikasse puumajja Köleri tänav 1. Tänased lahtiolekuajad kõiguvad natuke suvel ja talvel, sättudes rütmi looduse järgi. Suvel on avatud ka tagahoov, kus saab kas päikese käes mõnuleda või suurte põliskastanite all end jahutada, kõige väiksematele on liivakast ja rattaomanikele piisavalt ruumi rattaid ‘parkida’.

Kohtade BRONNIMINE on sama päeva kohtade jaoks kõige efektiivsem telefonil 6032270, muidu emailil broneerin@nop.eeHetkel me ei võta broneeringuid nädalavahetuseks vähem kui 4stele seltskondadele. Põhjus lihtne, mahutame teid kõiki jooksvalt (kõik mahuvad, uskuge!), aga ajad on näidanud, et nii on kõigile parem;):

Kõik muud arupärimised võib saata emailile info@nop.ee

Mõnusate kohtumisteni! Sinu NOP:)

11 (1)

Gurmeeturust NOPi algatatud Gurmeeturgude traditsioon on mitu-mitu head aastat vana. Inspiratsiooni selleks  saime Londoni Borough Marketist, kus nädalavahetusel tulevad kokku väiketootjad, kelle toodangut suurpoodidest tavaliselt ei saa, kus on võimalik neid imepäraseid, tihtipeale põnevamaid ja erilisemaid tooteid maitsta ning tegijatelt rohkem infot saada. Hetkel teeme Gurmeeturgu septembri teisel laupäeval ja see on saanud sügisese hooaja fookuse. Kui kunagi tundub, et tootjaid-tegijaid rohkem, siis mine sa tea, võibolla teeme tihedaminigi;). Nopist ja mahedast Nop on alati fännanud puhast, kõige parema kvaliteediga toorainet ja tooteid, aga me pole kunagi pretendeerinud olla 100% öko.  Selleks on palju erinevaid põhjusi, aga kõige olulisem on ikkagi see, et me püüame pakkuda teile niipalju kodumaist mahedat kui võimalik ning igapäevaselt parimat, hooajalist ja põnevat toitu ja kaupa – just need 3 märksõna ongi meie teejuhiseks:). Loodame, et naudite!:) Kaasatellimine –  kuna teeme ka igapäevaselt kaasaostuks võikusid-wrappe-riisipaberi/norirulle, salateid, suppe, hummuseid jms, siis on palju kraami, mida saab kaasa tellida, lisaks kogu a la carte me menüü muidugi. Kulleriga kohaletoomine ka võimalik. Küsi meilt;).


9 kommentaari “Nopist

 1. Tere!

  Soovin saada regulaarselt Nop blogi postitusi / uudiskirju. On teil list, kuhu saaksite ka minu välkposti aadressi lisada?

  Tänades

  Kristi

 2. Tere!

  Tekkis küsimus, et kas ka sel aastal on tulemas gurmee laat enne jõule?

  Ette tänades,
  Maret

 3. Kas teil on acai püreest tehtud tervisetoite, ma ei leidnud kontakttelefoni, et saaks helistada?

 4. Tere!

  Täna külastasin Teie imearmsat kohvikut ja olin üllatunud, et Teie menüüs ei ole enam Mahetatrajahust jogurtipannkook karamellikastme või moosiga. Kas pakute ainult hommikul ja lõunaajal või polegi enam menüüs?

 5. Kätlin.

  Gluteenivabad tatrajahu pannkoogid on jätkuvalt menüüs, kuna oleme pikendanud lõuna ja õhtusöögimenüüd, siis ei paku neid enam päev läbi, aga kella 12ni igapäevaselt ning kl 15ni nädalavahetuseti on nad ikka olemas. Loodame, et saad neid nautida veel:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga