Suvised jahutajad

Postitas NOP juuli, 04 2013,

limpsid rabarberMeil on riiulites igasuguseid jahutajaid, mahekooladest, väga heade jääteedeni ja mullide ning mitte mullidega mahla(segu)deni välja, aga siis kui ise midagi teeme, siis on ikka rõõm kõige suurem.

Rabarberimahlaga me alati alustame oma hooaega, teeme seda niipalju kui jaksame, ülihea on ta tõesti, aga nüüd tulid uued jahutajad – limonaadid ja jääteed. Proovime igapäevaselt teha nii sidruni-mündi limonaadi kui arbuusilimonaadi, aga ka ingveri-laimi jääteed. Selle eest muidugi ei päästa miski,et mõnel päeval lipsab sisse midagi uut ja teistsugust ka veel, aga nautimist on nad kõik väärt.

Ilusat palavat suve ning ärge siis unustage vanu häid tarkusi, et juua tuleb kogu aeg, isegi siis kui janu ei tunne, sest kui juba janu tunned, on liiga hilja. Toimunud on dehüdratsioon ning sellest välja tulemine nõuab ekstra pingutamist. Suvi tulgu palav ja mõnus, just nii nagu ta olema peabki!


Üks kommentaar “Suvised jahutajad

  1. So, let me get this straight: it’s OK for cyclists to break laws because their vehicle isn’t as heavy as a car, and if they hit a pedestrian, it doesn’t really count because the worst they’ll do is break some bones?No it’s a question of degree. Something that you apparently can’t wrap your head around. Some crimes are less bad than others. And when people who are routinely committing worse crimes (i.e. drivers) point and whine about those who occasionally (1% by your measure) commit a lesser crime than it is perfectly rational to ignore their whines.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>